Головна » 2013 » Грудень » 4 » Міжнародний День інвалідів 03 грудня 2013 р.
11:28
Міжнародний День інвалідів 03 грудня 2013 р.
  03 грудня 2013 року на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 54 «Метелик» Черкаської міської ради спільно з Черкаською обласною психолого-медико-педагогічною консультацією був проведений захід, присвячений Міжнародному Дню інвалідів.
  Унікальним є те, що це єдиний дошкільний заклад в області, в якому поряд із звичайними дітьми виховуються та отримують відповідну психолого-педагогічну корекцію діти з особливими потребами (порушення опорно-рухового апарату, ДЦП). Це є прикладом ранньої психолого-педагогічної реабілітації та інтеграції дітей з особливими потребами в освітній простір, який має позитивні результати, тому, що багато вихованців після садка йдуть навчатися в загальноосвітню школу.
  Колектив та батьки закладу підтримують тісний зв'язок та співпрацю з фахівцями обласної психолого-медико-педагогічної консультації в плані проведення спільних семінарів, надання батькам, педагогам індивідуальних консультацій щодо корекції окремих недоліків у дітей.
  І зрозуміло, традиційно на свята проводяться відвідини цієї групи з метою відчуття у дітей комунікабельності, самодостатності. Даруючи солодкі подарунки, працівники обласної психолого-медико-педагогічної консультації намагалися, щоб діти відчули себе потрібними не тільки в цьому закладі, а й іншим людям, які дарують в першу чергу тепло, доброту та радість спілкування. По закінченню заходу завідувач Черкаської обласної психолого – медико – педагогічної консультації Скляр Світлана Василівна подякувала всім присутнім, які небайдужі та віддають частинку свого серця дітям.
Переглядів: 228 | Додав: opmpc | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: