Головна » 2016 » Грудень » 29 » Семінар для завідувачів Р(М)ПМПК на тему «Інформаційні комп’ютерні технології в системі діагностичної та корекційної роботи ПМПК".
17:21
Семінар для завідувачів Р(М)ПМПК на тему «Інформаційні комп’ютерні технології в системі діагностичної та корекційної роботи ПМПК".
28 грудня 2016 року в Черкаській обласній психолого-медико-педагогічній консультації відбувся семінар для завідувачів районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій на тему: «Інформаційні комп’ютерні технології в системі діагностичної та корекційної роботи ПМПК». Завідувач Черкаської обласної психолого-медико-педагогічної консультації Світлана Скляр привітала учасників семінару та ознайомила присутніх з планом роботи. Тему використання комп’ютерних програм в діагностичній та корекційній роботі висвітлили Микола Шилов, консультант-психолог з питань девіантної поведінки та Надія Мусієнко, консультант-психолог з питань інтелектуального розвитку. Питання «Застосування стандартизованих психодіагностичних методик при дослідженні інтелектуального розвитку дитини» презентувала Ольга Перепада, завідувач Ватутінської міської психолого-медико-педагогічної консультації. Презентація відбувалася із залученням аудиторії з використанням практичних вправ. Презентацію з наведенням прикладів «Інклюзивна освіта. Основні аспекти написання Індивідуальної програми розвитку» представили Світлана Скляр, завідувач Черкаської обласної психолого-медико-педагогічної консультації та Ірина Молчанова, консультант-логопед. Методичні рекомендації щодо вдосконалення роботи Р(ПМПК) надали Світлана Скляр та Віктор Сіроштан, консультант – олігофренопедагог. На завершення семінару завідувачем Світланою Скляр були надані роз’яснення щодо ведення протоколів засідань районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій та їх обліковування. Учасники семінару активно включилися в обговорення та ділилися власним досвідом.
Переглядів: 188 | Додав: opmpc | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: