Головна » 2014 » Лютий » 28 » Проблемні питання щодо освіти дітей з особливими потребами вирішували за круглим столом
15:06
Проблемні питання щодо освіти дітей з особливими потребами вирішували за круглим столом
 27 лютого 2014 року на базі Черкаської обласної психолого-медико-педагогічної консультації відбувся круглий стіл на тему: «Забезпечення права дітей з особливими потребами на здобуття якісної освіти» за участю освітян, медиків, працівників соціального захисту населення та служби у справах дітей.
 Тетяна Шевченко, начальник відділу спеціальної і позашкільної освіти Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, відкриваючи захід, зосередила увагу присутніх на актуальності проблем у забезпеченні права дітей з особливими потребами на здобуття якісної освіти, ознайомила присутніх з планом проведення круглого столу, представила запрошених спеціалістів з різних установ та наголосила на важливості співпраці.
 Світлана Скляр, завідувач обласної психолого-медико- педагогічної консультації, зупинилася на питанні нових підходів та сучасних напрямків щодо організації діяльності психолого-медико-педагогічних консультацій. Визначила параметри співпраці присутніх у роботі з дітьми, які мають особливі потреби. Представила відеоматеріали з досвіду роботи українсько-канадського проекту щодо впровадження інклюзивної освіти.
 Юніана Івашина, заступник начальника служби у справах дітей обласної державної адміністрації, ознайомила учасників заходу із основними завданнями органів опіки і піклування у здійсненні захисту прав та законних інтересів дітей.
 Питання реалізації інклюзивної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах розкрив Віктор Сіроштан, консультант учитель-дефектолог (олігофренопедагог) Черкаської обласної психолого-медико-педагогічної консультації.
 Завідувач дитячого психіатричного відділення обласного психоневрологічного диспансеру Наталія Золотарьова у своєму виступі зупинилась на медичному аспекті у вивченні дітей з порушеннями психофізичного розвитку.
 Лідія Кравченко, учитель-реабілітолог Смілянського дитячого будинку-інтернату, звернула увагу на важливість корекційно-розвиткової роботи з дітьми в закладах системи Міністерства соціальної політики України.
 Як підсумок, учасники круглого столу виробили алгоритм співпраці у питаннях супроводу дітей з порушеннями психофізичного розвитку.
Переглядів: 276 | Додав: opmpc | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: